www. vanzarialba.ro

Cariera in imobiliare

Agentia Imobiliara INTERMEDIA Alba Iulia

 Daca te consideri: Tanar, Dinamic si Ambitios si vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti !
 Atunci ! ... Alatura-te echipei INTERMEDIA din Alba Iulia !
 Ne dorim să dezvoltăm o reţea de consultanţi imobiliari in tot judetul Alba in care esti invitat sa faci parte si tu !

 Iti oferim un sistem de plata in comision + beneficii avantajoase.

 Dacă consideri ca esti persoana potrivită pentru a te alătura echipei INTERMEDIA, atunci trimite-ne C.V.-ul tau
 cu poza chiaracum prin fax la numarul 0258-832745 sau folositi adresa de e-mail: contact@vanzarialba.ro

 Vor fi selectionate numai CV-urile care corespund cerintelor postului.

 Posturi disponibile:

 1. Agent Imobiliar.

 Descrierea postului:

 - Activitati de intermediere in vanzarea/inchirierea de imobile;
 - Constituirea bazei de date, actualizarea si imbogatirea ei continua;
 - Vizionarea imobilelor cu clientii firmei;
 - Acordarea asistentei in perfectarea actelor;
 - Negocierea, incheierea si derularea contractelor cu clientii si partenerii de afaceri ai companiei;
 - Mentinerea relatiilor cu clientii si informarea lor despre ofertele nou aparute pe piata;
 - Realizarea bugetului de vanzari;
 - Pregatirea permenenta in domeniul vanzarii imobiliare;

 Abilitati:

 * Persoana tanara, serioasa, dinamica, entuziasta si ambitioasa;
 * Abilitati de comunicare, negociere si relatii cu oamenii;
 * Capacitatea de a lucra in echipa si de a lua decizii;
 * Cunoscator limba Engleza sau Italiana = optional;
 * Studii medii sau superioare;
 * Cunostinte operare PC;
 * Rezistenta la stres;
 * Permis de conducere categoria B;
 *** Experienta in domeniu sau vanzari constituie un avantaj ***

 Se ofera:

 * Conditii legale de munca;
 * Sistem de plata in comision + beneficii foarte avantajoase;
 * Posibilitatea de a lucra cu o echipa de profesionisti;
 * Gestionarea profesionala a carierei;
 * Pregatirea in domeniul vanzarii imobiliare;
 * Telefon de serviciu;
 * Birou dotat si utilat;
 * Autoturism;

 Alatura-te Echipei INTERMEDIA     www.vanzarialba.ro

De vânzare: 1781 oferte.

De închiriat: 569 oferte.

Apartamente de vânzare în cele mai căutate zone:

Apartamente de închiriat în cele mai căutate zone:

INTERMEDIA ® Alba Iulia - agenție imobiliară, deschisă din 15 Septembrie 1998, oferă o gamă variată de oferte și servicii de intermediere imobiliară.